انواع تبدیل گوشی اندروید و آیفون، OTG، کابل تبدیل گوشی به تلوزیون

با گسترش تکنولوژی و افزایش استفاده از گوشی ها تلفن همراه به عنوان یک دستگاه همه کاره، باعث شد تا تمامی تصاویر، فیلم ها و حتی فایل های مهم بر روی گوشی ذخیره شود که شاید مزیت هایی داشته باشد اما وقتی بخواهید این اطلاعات را به حافظه همراه انتقال دهید، با مشکلاتی رو به رو میشوید.

یکی از روش هایی که جدیدا از آن استفاده میشود گجت کاربردی OTG یا او تی جی است که میتوانید کار را بسیار بسیار ساده کند، اما چطور؟ شما میتوانید حافظه جانبی خود را به با این تبدیل OTG متصل کنید و سپس از هر کانکتوری که دارید آن را به موبایل متصل کنید؛ تبریک میگویم، کار تمام است.

انواع تبدیل های OTG

به دلیل استفاده از کانکتور های گوناگون همانند تایپ سی، لایتنینگ و میکرو شاید در ابتدا فکر کنید که با مشکل رو به رو خواهید شد، اما تبدیل های او تی جی معمولا برای هر 3 مورد کانکتور مبدل هایی طراحی کرده اند و حتی تبدیل های سه کاره OTG نیز وجود دارد که از هر 3 کانکتور پشتیبانی میکنند.

انتقال فایل از آیفون به فلش

بزرگترین مشکلی که معمولا کاربران گوشی های آیفونی یا iOS با آن سر و کار دارند معمولا انتقال فایل های دشوار و پردردسر است که تنها روش حل مشکل استفاده از تبدیل OTG لایتنینگ است که به راحتی و در 3 مرحله بسیار ساده آماده انتقال فایل ها باشید.

ابتدا حافظه فلش را به مبدل OTG Lightning متصل میکنید در مرحله بعدی آن را به گوشی آیفونی که معمولا نسخه 11 بالاتر دارند وصل میکنید و پس از مشاهده هشدار اتصال دستگاه، میتوانید به سادگی فایل هارا منتقل کنید.

انتقال فایل ها از گوشی اندورید به فلش

گوشی های اندوریدی طیف بسیار وسیعی دارند از سامسونگ، شیائومی، نوکیا و هواوی گرفته تا گوشی های جدید ویوو همه گی سیستم عامل اندروید استفاده میکنند که معمولا درگاه Type-C دارند، برای این برند ها و کانکتور ها نیز میتوانید از otg استفاده کنید.

کمک میخوای؟