(1) 40.000 تومان
(3) 40.000 تومان
(3) 55.000 تومان

گلس ساعت هوشمند

تقریبا 2-3 سالی میشود که استفاده از ساعت های هوشمند در میان مردم رواج پیدا کرده است و الان بر روی دست افراد بسیاری میتوانید یک ساعت هوشمند را ببینید که در حال استفاده از آن برای نمایش محتوای پیام و یا نمایش نام تماس گیرنده هستند.

همانند گوشی های هوشمند، برای نمایش محتویات صفحه نمایش از یک نمایشگر که از مدل های مختلفی مانند IPS, LCD و یا پنل نمایشگر محبوب AMOLED در ساعت های هوشمند استفاده میشود تا شما بتوانید اطلاعات و دیتاهارا مشاهده کنید.

برای مراقبت از این صفحه های نمایش ساعت های هوشمند معمولا از گلس ساعت هوشمند استفاده میشود تا بطور کامل بر روی شیشه صفحه نمایش کشیده شود از ایجاد خط و خش ویا آسیب های بزرگتر مانند شکستگی آن جلوگیری شود.

استفاده از محافظ ساعت هوشمند کمک میکند بر روی شیشه ساعت هوشمند شما خط و خش ایجاد نشود و همچنین این محافظ صفحه های ساعت هوشمند برای تمامی برند ها وجود دارند و دیگر نگرانی برای پیدا نشدن یک گلس را ندارید.

گلس های اسمارت واچ ها به نام های دیگری همانند محافظ صفحه ساعت هوشمند نیز در بین کاربران شناخته میشود اما به دلیل قدرتمند بودن شرکت شیائومی اکثر جستجوها با نام گلس ساعت شیائومی میباشد.

گلس ساعت هوشمند شیائومی

در بازار ساعت های هوشمند میتوان به شرکت شیائومی لقب غول را داد و دلیلش ساخت ساعت های هوشمند بینظیر است و همچنین زیر مجموعه های این شرکت همانند امیزفیت نیز توانسته اند جز بهترین ها در تولید اسمارت واچ باشند.

گلس ساعت هوشمند
گلس ساعت هوشمند

شما میتوانید برای اکثر برند ها مانند گلس ساعت هوشمند شیائومی و Amazfit را تهیه کنید و بر روی ساعت هود بچسبانید تا مشکلی برای پیش نیاید تا هم از ارزش محصول خود مراقبت کنید و همچنین دوما و کارایی ساعت هوشمند خود را با چسباندن گلس ساعت هوشمند بالا ببرید.

گلس ساعت هوشمند سامسونگ

برای اکثر ساعت های هوشمند از برند های مختلف همانند سامسونگ نیز گلس یا همان محافظ صفحه وجود دارد تا از آسیب های احتمالی مانند خط و خش یا در مقابل ضربان آرام تا نیمه متوسط جلوگیری کند، گلس ساعت هوشمند سامسونگ برای انواع مدل ها مانند Watch 4 نیز وجود دارد.

گلس ساعت هوشمند هایلو

از برند های پرفروش این روزهای بازار، بدون شک ساعت های هوشمند هایلو است که انواع مدل ها و همچنین طرح ها دارند و شما میتوانید گلس برای ساعت هوشمند های هایلو را بر اساس مدل ساعت مانند هایلو سولار، هایلو RS4 و یا دیگر مدل در بخش بالاتر مشاهده کنید و مدلی را که مدنظر را انتخاب کنید.

کمک میخوای؟