ناموجود
(2) 1.060.000 تومان
ناموجود
(2) 1.450.000 تومان
با تخفیف!
ناموجود
(10) 1.490.000 تومان1.550.000 تومان
ناموجود
(1) 860.000 تومان
ناموجود
(2) 1.480.000 تومان
ناموجود
(1) 650.000 تومان
با تخفیف!
ناموجود
(2) قیمت اصلی 1.150.000 تومان بود.قیمت فعلی 1.050.000 تومان است.

ساعت هوشمند

امروزه استفاده از ساعت های هوشمند در بین تمامی سنین همانند نوجوانان و جوانان بسیار رایج شده و دلیل آن ویژگی های خاص و کاربردی بودن آنها است، ویژگی هایی مانند سنسور ضربان قلب، اکسیژن خون ویا بررسی و پایش اطلاعات ورزشی شما مانند دویدن و ورزش های دیگر است میتواند بسیار کاربردی باشد.

ساعت هوشمند شیائومی

اسمارت واچ ها یا همان ساعت های هوشمند توسط برند ها و شرکت ها معتبری تولید میشوند که میتواند به هر کدام از آنها بهترین ساعت هوشمند گفت زیرا هر کدام ارزش خرید متفاوتی نسبت به بقیه دارد و همچنین کارایی متفاوتی نیز دارد.

به عنوان مثال شرکت شیائومی سعی دارد ساعت هوشمند شیائومی یک محصول همه فن حریف باشد تا بتواند اکثر سلیقه ها و همچنین نیاز های کاربر مانند اهداف ورزشی، سلامتی ویا کوهپیمایی را رفع نماید که این نشانه توجه شرکت به مشتریان خود و بررسی نظرات است.

شرکت های دیگری همچون سامسونگ نیز ساعت های هوشمندی را میسازند که کیفیت ساخت و همچنین کارایی های متفاوتی را دارند که قطعا دارای قیمت بالاتری هستند و شما میتوانید قیمت ساعت های هوشمند سامسونگ را نیز در همین برگه مشاهده کنید.

قیمت ساعت هوشمند

شما باید در ابتدا بودجه ای که میخواهید با آن ساعت هوشمند تهیه کنید را مشخص کنید و همچنین امکاناتی را که نیاز دارد در برگه ای یادداشت کنید تا بتوانید در حین خرید آن ویژگی هارا در گوشه ذهن خود همیشه داشته باشید.

شما انواع بودجه ها میتوانید ساعت هوشمند (اسمارت واچ) تهیه کنید اما با توجه به نیاز شما و امکاناتی که میخواهید میتوانید بین مچ بند هوشمند و ساعت هوشمند انتخابی دقیق و درستی را انجام بدید و یک خرید ساعت هوشمند کاملا آگاهانه انجام دهید.

بهترین ساعت هوشمند

انتخاب بهترین ساعت هوشمند در این بازاری که بسیاری از برند های موفق دنیا در حال ساخت محصولاتی بینظیر هستند یکی از سخت ترین کارهاست، اما همانطور که کمی بالاتر مطالعه کردید، در ابتدا باید بودجه خود را مشخص و به همراه نیاز هایی که میخواهید ساعت هوشمند از شما رفع کنید را در نظر بگیرید.

پس از این مرحله شما باید در میان ساعت های هوشمندی که میخواهید بگردید و بهترین ساعت هوشمند را که قیمتی مناسب را دارد انتخاب و تهیه کنید که البته باید به چند نکته مهم توجه کنید، نکاتی مانند داشتن گارانتی که اکثرا ساعت های هوشمند شیائومی، امیزفیت، سامسونگ و هواوی دارای گارانتی های معتبری هستند.

خرید ساعت هوشمند

انجام تحقیق درباره ی خرید ساعت هوشمند یکی از بهترین مراحل تهیه محصول است، زیرا شما با بسیاری از مدل ها و برند های تولید کننده آشنا میشوید و میتوانید بر اساس ویژگی ها و قابلیت های آنها ساعتی که میتوانید بهترین گزینه برای شما باشد را انتخاب کنید.

در این بین میتوانید از بین ساعت های هوشمند هایلو، شیائومی، Amazfit، سامسونگ و همچنین هواوی نیز انتخاب های خوب و عالی را داشته باشید و همچنین طراحی ساعت های هوشمند در 2 حالت صفحه گرد و مربعی است که میتوانید بر اساس سلیقه خود، یک مدل را انتخاب کنید.

کمک میخوای؟