شارژر فندکی فست شارژ و ایمن

با پیشرفت تکنولوژی از ضخامت گوشی های هوشمند نیز کاسته شده که این عامل تاثیر بسیاری بر روی حجم باتری و در نتیجه کم شدن مقدار شارژدهی گوشی موبایل را دارد، برای اینکه بتوانید کل روز گوشی شما باتری داشته باشد، باید از شارژر های همراه و یا شارژر فندکی ماشین استفاده کنید.

شارژر های فندکی ماشین عملکردی بسیار ساده دارند، طوری که فندکی ماشین را خارج میکنید و سپس شارژر را به آن متصل میکنید، از طریق دیگر شارژر فندکی یک خروجی معمولا USB وجود دارد که همانند شارژر گوشی شماست و میتواند گوشی شمارا شارژ کند.

برند ها و مدل های مختلفی همانند شارژر فندکی شیائومی، اورایمو، بیسوس، مک دودو و انکر در بازار وجود دارند که هر کدام دارای قابلیت های بسیاری همانند پشتیبانی از تکنولوژی های فست شارژ مانند PD و یا QC هستند.

شارژر فندکی شیائومی

یکی از پرطرفدارترین مدل ها و برند ها مربوط به شارژر فندکی شیائومی است که که قیمتی فوق العاده دارد و همچنین از سیستم شارژ هوشمند نیز پشتیبانی میکند تا آسیبی در زمان شارژ گوشی یا تبلت شما بوجود نیاید و از ایجاد اتصال کوتاه جلوگیری کند.

این برند معمولا از دو خروجی USB و همچنین سیستم های کنترل برق و جریان استفاده میکنند تا گوشی شما در حین شارژ آسیبی نبیند و همچنین خود شارژر فندکی داغ نشود و مشکلی برای برق ویا باتری خودرو شما ایجاد نکند.

شارژر فندکی انکر

از دیگر برند های فوق العاده خوشنام در این حوزه، شرکت انکر است که همیشه و همه جا به کیفیت آن را میشناسند و در بخش شارژر فندکی خودرو نیز شرکت Anker توانسته بهترین طراحی، کیفیت و کارایی را به مخاطبین خودش بدهد.

انکر از سیستم تطبیق فناوری شارژ اختصاصی خود یعنی PowerIQ استفاده میکند تا شما بتوانید از تمامی برند های گوشی و فناوری های فست شارژ همانند Power Delivery و یا Quick Charge استفاده کنید بدون اینکه نگران آسیب به گوشی یا دستگاه در حال شارژ باشید.

شارژر فندکی بیسوس و مک دودو

از دیگر برندهایی که توانسته اند کیفیت محصولات را بهبود دهند و در کنار این قابلیت، قیمتی بسیار مناسب داشته باشند، میتوان به دو برند بیسوس و مک دودو اشاره کرد که توانسته اند محصولاتی با کیفیت و عالی را به بازار عرضه کنند.

پشتیبانی از فناوری های شارژ سریع مانند PD و QC در نسخه های کاملا جدید، استفاده از فناوری GaN، مدار جلوگیری از داغ شدن در حین شارژ و همچنین کنترل برق خودرو از دیگر ویژگی هایی است که این برند های Baseus  و Mcdodo دارند.

کمک میخوای؟