آموزش اتصال و ریست ایرباد QCY G1

آموزش اتصال و ریست ایرباد QCY G1

مشکلات زیادی باری هندزفری بلوتوث امکان پیش آمدن دارد مانند قطع شدن صدای یک طرف، شارژ نشدن و دیگر مشکلات، امروز میخواهیم بطور کامل آموزش اتصال و ریست ایرباد QCY G1 را باهم بررسی کنیم.

اگر شما هم از هندزفری بلوتوث ها استفاده کرده باشید، بعضی از مشکلات هندزفری بلوتوث ها هستند که با یک ریست بسیار ساده قابل است و دیگر نیازی مراجعه بهه مغازه یا کمک خواستن از پشتیبانی ندارد.

  • قطع شدن صدای یکی از گوشی ها
  • شارژ نشدن هر دو یا یکی از گوشی وقتی داخل کیس شارژ قرار میدهیم
  • کمتر شدن صدای یک طرف از هندزفری بلوتوث ها
  • داشتن تاخیر صدا بین دو گوشی

هندزفری بلوتث کیو سی وای G1 نیز از این دسته مستثنا نیست و به راحتی یعنی فشردن فقط یک دکمه کوچک ریست میشود و تمامی اطلاعات آن به حالت کارخانه یعنی دقیقا همان حالتی که روز اول خریداری کرده بودید باز میگردد.

آموزش اتصال و ریست ایرباد QCY G1

اگر شما صاحب یک هندزفری بلوتوث G1 هستید و میخواهید آموزش نصب و اتصال این ایرباد را به گوشی خود یاد بگیرید، به بهترین جای ممکن در اینترنت آمدید.

آموزش اتصال ایرباد QCY G1

برای اتصال هندزفری بلوتوث مراحل بسیار ساده و سریع است تا ایرباد کیو سی وای G1 را به گوشی متصل کنید و امیدوارم از این آموزش لذت ببرید.

قدم اول: ابتدا بخش های کاور یا همان برچسب هارا از روی هندزفری بلوتوث جدا میکنیم و سپس داخل کیس شارژ قرار میدهیم و یکبار درب کیس شارژ را بسته و پس از چند ثانیه تا متوجه شویم سری ها در حال شارژ هستند.

قدم دوم: وارد بخش تنظیمات گوشی خود میشوید و سپس وارد بخش بلوتوث میشوید، آنرا فعال میکنید و همزمان گوشی های هندزفری بلوتوث را از داخل کیس شارژ خارج میکنیم و به در گوشی خود به دنبال نام هندزفری بلوتوث یا همان QCY G1 میگردیم.

قدم سوم: بر روی نام ایرباد QCY G1 یکبار ضربه میزنیم، پس از چند ثانیه از ما اجازه دسترسی بلوتوث و همچنین جفت سازی ( Sync ) را میگیرد، بر روی اجازه دادن میزنیم و کار تمام شد. از همین لحظه هندزفری بلوتوث به گوشی شما متصل است و میتوانید به پخش موسیقی یا بازی بپردازید.

آموزش ریست ایرباد QCY G1

شما یک فرد بسیار خوش شانس هستید و دلیل آن هم مراحل بسیار ساده ریست هندزفری بلوتوثی کیو سی وای G1 است؛ چون کل مراحل ریست این ایرباد فقط با یک دکمه بسیار کوچک انجام میشود.

برای ریست این ایرباد QCY شما فقط کافیس همین 2 قدم را انجام دهید و بعد از آن کار تکمیل شده و هندزفری بلوتوث شما بطور کامل ریست میشود، اما باید قبل از ریست هندزفری بلوتوثی به چند نکته دقت داشته باشید:

  1. حتما باید از شارژ بودن کیس شارژ و گوشی ها مطمئن باشید
  2. هر دو هندزفری بلوتوث باید روشن باشند.

قدم اول: گوشی های هندزفری بلوتوث را داخل کیس شارژ قرار دهید و مطمئن باشید که در حال شارژ هستند.

قدم دوم: در زیر چراغ LED نشانگر مقدار شارژ، یک دکمه کوچک وجود دارد، آن را فشار دهید و تا  ثانیه صبر کنید تا چراغ های آبی رنگ هندزفری بلوتوث چشمک سبز بزنن و بعد از آن کار تمام است. هندزفری بلوتوث شما ریست شد.

بعد از ریست هندزفری بلوتوث که در این آموزش اتصال و ریست ایرباد QCY G1 یادگرفتید باید حتما لیست دستگاه هایی که از قبل به گوشی شما از طریق بلوتوث وصل شده هستند را پاک کنید و تا بطور کامل تمامی تنظیمات حذف شوند.

شما دوستان میتوانید از طریق ویدئو پایین، تمام مراحل آموزش اتصال و ریست ایرباد QCY G1 را ببینید و دقیقا طبق آن پیشروید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک میخوای؟