اپل iPadOS 16 را ارائه خواهد کرد

اپل iPadOS 16 را ارائه خواهد کرد

اپل چند وقتی است که سیستم عامل تبلت های خود را از گوشی ها جدا کرده و همچنین طبق اطلاعات جدید، اپل iPadOS 16 را ارائه خواهد کرد که شاید زمانش یک ماه بعد از ارائه iOS 16 است، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

بر اساس اطلاعاتی که به دست ما رسیده، شرکت اپل میخواهد بروزرسانی بعدی سیستم عامل های تبلت خود را با یک ماه تاخیر عرضه کند که احتمال میرود در حال توسعه و یا ایجاد یک محصول جدید بر روی این نسخه از سیستم عامل هستند.

شاید از لحاظ زمانی برای ایران کمی درک این تاریخ ها مشکل باشد اما بر اساس حدس و گمان، اپل در ماه سپتامبر ( انتهای شهریور ) نسخه بعدی iOS 16 را ارائه میکند و یک ماه بعد یعنی در ماه اکتبر ( اوایل مهر ماه ) نسخه جدید سیستم عامل تبلت توسط اپل iPadOS 16 را ارائه خواهد کرد.

اپل iPadOS 16 را ارائه خواهد کرد
اپل iPadOS 16 را ارائه خواهد کرد

به گفته بعضی کارشناسان دلیل تاخیر نسخه تبلت توسعه Stage Manager است که در بعضی از دستگاه ها و تبلت ها دچار ناسازگاری شده است و گاها گزاراشات باگ و عدم عملکرد صحیح نیز ثبت شده.

بعضی از روزنامه نگاران میگویند احتمال دارد نسخه جدید سیستم عامل iPadOS قرار است با نسل جدید تبلت ها عرضه شود، نسل جدیدی که با تراشه پردازنده M2 و همچنین درگاه Type-C عرضه خواهد شد.

اما امیدواریم که نسخه جدید تبلت iPadOS بدون تاخیر بیاید یا اپل بتواند با ایجاد یک Patch و بدون قابلیت Stage Manager آن را عرضه کند و سپس در یک فایل بروزرسانی مشکلات را رفع کند نام آن را iPadOS 16.1 قرار دهد.

منبع: GSMArena

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک میخوای؟