تاییدیه MFi اپل چیست؟

تاییدیه MFi اپل چیست؟

اگر شما تا بحال از محصولات اصلی و باکیفیت مانند انکر برای دستگاه اپلی خود استفاده کرده باشید، تاییدیه MFi اپل را بر بسته بندی این محصولات قطعا مشاهده کرده اید، میخواهیم در تیم مورد کمی بیشتر باهم صحبت کنیم.

شرکت اپل با داشتن تقریبا بالای 1.5 میلیارد کاربر فعال در سراسر دنیا یکی از بهترین شرکت های تکنولوژی است که توانسته مشتریان خاص خود را داشته باشد.

این تعداد کاربر و استفاده کننده از محصولات اپل، نیاز به تهیه لوازم جانبی مانند کابل شارژ و یا پاوربانک دارند که پشتیبانی و تولید برای کل این تعداد مشتری توسط یک شرکت کاری غیر ممکن است.

برای اینکه اپل تمام مشتریان خود را راضی نگه دارد و همچنین فروش محصولات خود را داشته باشد. یک برنامه ای با عنوان MFi Program ایجاد کرده که استاندارد هایی برای تولید لوازم جانبی که مورد استفاده محصولات خود قرار میگیرد را تعیین کرده است.

تاییدیه MFi اپل چیست؟
تاییدیه MFi اپل چیست؟

تاییدیه MFi اپل چیست؟

تاییدیه MFI که شرکت اپل برای شرکت هایی که محصولات و لوازم جانبی مورد تایید اپل را تولید میکنند صادر میشوند و نشاندهنده این است که این محصول بدون هیچ گونه ایراد و یا آسیب رساندن به دستگاه شما فعالیت خود را انجام میدهد.

این گواهی MFi که طبق برنامه MFi Program اعطا میشود، یکسری قوانین و همچنین محدودیت هایی بسیار سخت گیرانه برای تولید کنندگان مشخص میکند که باعث میشود، محصول نهایی، کیفیت و کارایی فوق العاده عالی داشته باشد.

مزیت های MFi:

وقتی شما از محصولی استفاده میکنید که دارای تاییدیه MFi اپل است دیگر نگران خراب شدن گوشی یا آسیب های احتمالی به باتری گوشی نیستید و دلیل آن هم فقط همین ام اف آی اپل است.

از کوچکترین آسیب هایی که محصولات غیر تایید اپلی برای گوشی شما ایجاد میکند، آسیب دیدگی محل اتصال یا همان کانکتور گوشی شماست که یکی از حیاتی ترین بخش های گوشی است. همچنین این امکان وجود دارد که کابل های غیر MFi باعث داغ شدن گوشی حین شارژ یا بادکرگی باتری شود.

البته ناگفته نماند که اگر خیلی خوش شانس باشید در همان ابتدا متوجه میشوید که سوکت یا همان کانکتور در محل شارژ به راحتی چفت نمیشود ! این یعنی کابل مناسبی برای خود انتخاب نکردید.

استعلام MFi Apple:

از آنجایی که شرکت های محدودی وجود دارند که تاییدیه اپل را دارند، برای تایید و استعلام این تاییدیه میتوانید به کلیک بر روی MFi Licensee App وارد وبسایت رسمی شرکت اپل میشوید و میتوانید از سه طریق برند، مدل و همچنین شماره سریال محصول، آن را بررسی و صحت این تاییدیه مطمئن شوید.

یکی از برند هایی که جز معتبرترین تولید کنندگان محصولات جانبی مانند پاوربانک و کابل شارژ است، شرکت Anker است و محصولاتی که تولید میکند اکثرا دارای MFi است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک میخوای؟