راهنمای حل مشکل خطای سن زیر 13 سال اینستاگرام

راهنمای حل مشکل خطای سن زیر 13 سال اینستاگرام

اخیرا خطای سن زیر 13 سال اینستاگرام تبدیل به یک مشکل بزرگ برای کاربران این شبکه اجتماعی با 1 میلیارد استفاده کننده شده که باعث شده بعضی از کاربران پیج های خود را از دست بدهند و دچار مشکل شوند.

یکی از قوانینی که اینستاگرام برای کاربران خود وضع میکنید، داشتن حداقل سن 13 سال است، یعنی تمامی کاربران باید بزرگتر از 13 سال باشند تا بتوانند در اینستاگرام برای خود صاحب صفحه شوند.

از آن جایی که ما ایرانی ها با تقویم شمسی کار میکنیم اما اکثریت اروپا و آمریکا با تقویم میلادی کار میکنند و این تفاوت باعث شده که برای درج یا انتخاب تاریخ تولد درست، کاربران گاهی با مشکل رو به رو شوند.

امروز میخواهیم بطور کاملا آموزش دهیم که چگونه میتوان، حل مشکل خطای سن زیر 13 سال اینستاگرام را حل کرد و یا از ایجاد این خطا جلوگیری کرد تا پیج یا صفحه کاربری ما حذف نشود.

حل مشکل خطای سن زیر 13 سال اینستاگرام

این مشکل برای کاربران با دسترسی های مختلفی ایجاد میشود، گاهی دسترسی به حساب کاربری بطور کامل از بین میرود و گاهی فقط یک خطا یا یک ایمیل به شما ارسال میشود تا سریعا تاریخ تولد خودتان را اصلاح کنید.

اولین بخش میرسیم به آن دسته از افرادی که هنوز پیج آنها سالم است و فقط ایمیل یا خطایی دریافت کرده اند مبنی بر اشتباه بودن سن خود در اینستاگرام:

اولین قدم – تبدیل تاریخ شمسی به میلادی:

برای تبدیل تاریخ شمسی به میلادی میتوانید در اینترنت جستجو کنید، اما کار را برای شما ساده تر کرده ایم، با ورود به سایت باحساب ( با کلیک بر روی کلمه باحساب وارد سایت میشوید )، در صفحه ای که هستید، با وارد کردن تاریخ تولد خود بطور دقیق و سپس زدن دکمه تبدیل، پس از چند ثانیه، تاریخ تولد خود بصورت میلادی دریافت میکنید.

این تاریخ را بر روی کاغذی بطور کامل و واضح بنویسید، کمی بعد به این نیاز داریم.

دومین قدم – ورود به تنظیمات پیج برای تغییر تاریخ تولد:

وارد نرم افزار اینستاگرام خود شوید و طبق تصاویر زیر وارد بخش پروفایل خود شوید، اگر زبان اینستاگرام فارسی باشد، از سمت چپ اولین بخش پروفایل شماست و اگر انگلیسی باشد، از سمت راست، اولین بخش، پروفایل شماست.

بر روی 3 خط بالای پروفایل خود بزنید، تا وارد منو تنظیمات شوید. بر روی گزینه Settings یا تنظیمات کلیک کنید تا بطور کامل وارد بخش تنظیمات وارد شوید.

در بخشی که وارد میشوید، به دنبال گزینه Account یا حساب کاربری بگردید، و سپس با زدن بر روی آن وارد تنظیمات بخش حساب کاربری خود در اینستاگرام شوید.

در بخش Account یا همان حساب کاربردی، یک گزینه ای وجود دارد به نام اطلاعات شخصی یا Personal Information که با ورود به این بخش، میتوانید، ایمیل، جنسیت، شماره تلفن و همچنین سن خود را برای اینستاگرام مشخص کنید.

با ورود به صفحه اطلاعات شخصی، آخرین فیلد، محلی است که میتوانید تاریخ تولد خود را به اینستاگرام تعیین کنید. همان تاریخ تولد میلادی که بدست آوردید را در همین بخش وارد کنید و سپس گزینه تیک را بزنید.

 

راهنمای حل مشکل خطای سن زیر 13 سال اینستاگرام بدون دسترسی به پیج

این بخش ساده کار بود، مشکلی از آنجایی شروع میشود که شما دسترسی به پیج خود نداشته باشید، و وقتی وارد اکانت یا حساب کاربری خود میشوید، با این خطا که به دلیل نقض قوانین اینستاگرام، از فعالیت شما جلوگیری میشود، مواجه میشوید.

مانند تصویر پایین:

راهنمای حل مشکل خطای سن زیر 13 سال اینستاگرام
راهنمای حل مشکل خطای سن زیر 13 سال اینستاگرام

تصویر بالا به معنی این است که شما فقط 26 روز زمان دارید تا اثبات کنید، سن شما به اشتباه وارد شده، در غیر اینصورت حساب کاربری شما برای همیشه ( بدون اینکه بتوانید حساب را بازیابی کنید ) پاک خواهد شد.

میبیینید که در پایین، یک گزینه آبی رنگ وجود دارد به نام Appeal یا تجدید نظر، با کلیک بر روی این دکمه یا گزینه، وارد بخش راهنمای کاربر اینستاگرام یا Help میشوید.

در این بخش بهتر است از پاسپورت خود استفاده کنید و دلیل آن هم کامل بودن اطلاعات پاسپورت است، اطلاعاتی نظیر نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد. یک گزینه بسیار مهم نباید فراموشش کنید، ایمیل است ! ایمیل حتما باید همان ایمیلی باشد که در پروفایل یا حساب کاربری شما ثبت شده.

اطلاعات را بطور کامل وارد کنید و سپس یکی عکس از پاسپورت خود گرفته و با زدن گزینه Choose File، تصویر پاسپورت را وارد کنید و در انتها گزینه ارسال یا Send را بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک میخوای؟