ساعت هوشمند Oppo Watch 3 با پردازنده اسنپ دراگون

ساعت هوشمند Oppo Watch 3 با پردازنده اسنپ دراگون

در این بازار پر از رقبای قوی، شرکت اوپو اولین ساعت هوشمند Oppo Watch 3 با پردازنده اسنپ دراگون را در ماه اگوست یعنی تقریبا 2 ماه دیگر معرفی میکند.

چند ساعتی از معرفی اولین پردازنده های ساعت هوشمند اسنپ دراگون به نام های Snapdragon W5 و W5 Plus نگذشته بود که متوجه معرفی ساعت هوشمند اوپو شدیم که از این پردازنده ها در محصولات خود یعنی واچ 3 استفاده کرده است.

از آنجا که مدیر توسعه شرکت اوپو یعنی Franco Li گفته سری ساعت های اوپو، قطعا ما منتظریم تا با خانواده ساعت های اوپو رو به رو شویم و این میتواند یکی از بهترین اتفاقات این ماه باشد.

ساعت هوشمند Oppo Watch 3 با پردازنده اسنپ دراگون
ساعت هوشمند Oppo Watch 3 با پردازنده اسنپ دراگون

نسخه گلوبال دارد؟

اما یک سوال مطرح است، از آنجایی اوپو یک شرکت چینی است، احتمال میروید این ساعت نسخه گلوبال نداشته باشد اما همه ما این را میدانیم که دنیای ساعت های هوشمند بسیار رقابت پذیر است و امیدواریم که هر چه سریعتر ساعت هوشمند Oppo Watch 3 با پردازنده اسنپ دراگون وارد بازار جهانی شود.

شرکت Mobvoi که یکی از رقبای اصلی شرکت اوپو است، میخواهد تا پاییز امسال با عرضه ساعت های هوشمند پرچمدار با برند TicWatch با اوپو رقابت کند تا ببینیم که این ساعت ها کدام یک ارزش خرید بیشتری نسبت به دیگری دارد.

ساعت هوشمند Oppo Watch 3 با پردازنده اسنپ دراگون با صفحه نمایش مربعی و در رنگ های مشکی، نقره ای و خاکستری عرضه خواهد شد و احتمالا رنگ گرانتر طلایی روشن خواهد بود؛ باید فعال منتظر رو نمایی این ساعت های هوشمند بمانیم.

 

منبع: GSMArena

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک میخوای؟