قیمت ساعت سامسونگ Watch 5 و Watch 5 Pro مشخص شد

قیمت ساعت سامسونگ Watch 5 و Watch 5 Pro مشخص شد

چند مدتی است که سامسونگ بر روی سری جدید ساعت های هوشمند خود کار میکند و امروز قیمت ساعت سامسونگ Watch 5 و Watch 5 Pro مشخص شد با ما همراه باشید تا با قیمت حدودی این ساعت های هوشمند آشنا شویم.

تقریبا یک سالی است که همه دنیا چشم بر وبسایت سامسونگ دوخته اند تا سری جدید ساعت های خود یعنی Galaxy Watch 5  و Watch 5 Pro را به بازار عرضه کند تا ببینیم چه تغییراتی و چه امکاناتی به این ساعت ها اضافه شده است.

چند روز پیش تصاویر احتمالی ساعت ها دیده شد و امروز متوجه شدیم قیمت ساعت سامسونگ Watch 5 و Watch 5 Pro در یکی از فروشگاه های اروپایی بر روی این ساعت ها زده شده و احتمالا قیمت ها درست باشند.

قیمت ساعت سامسونگ Watch 5 و Watch 5 Pro

همانطور که در بالا گفته شد، این وبسایت قابل اعتماد است و تا الان اکثر قیمت های ارائه شده در پیش فروش درسته بود و احتمالا قیمت های ارائه شده برای این ساعت های هوشمند سامسونگ نیز درست خواهند بود.

همینطور که تصویر را در پایین مشاهده میکنید، وبسایت dealntech ساعت هوشمند Galaxy Watch 5 که نسخه بلوتوث و صفحه نمایش 40 میلی متری دارد را قیمتی در حدود 259 یورو قرار داده که نسبتا ارزانتر از نسخه قبلی خود است.

قیمت ساعت سامسونگ Watch 5 و Watch 5 Pro مشخص شد
قیمت ساعت سامسونگ Watch 5 و Watch 5 Pro مشخص شد

ساعت هوشمند سامسونگ Watch 5 Pro با صفحه نمایش 45 میلی متری و نسخه بلوتوث با افزایش قیمت کمتری نسبت به سال قبل، 430 یورو قیمت گذاری کرده که احتمال میرود قیمت مناسبی باشد.

قیمت ساعت سامسونگ Watch 5 و Watch 5 Pro در ایران به احتمال بالا به ترتیب حوالی 7 و 12 میلیون است که البته باید ببینیم در هنگام ورود به ایران چه قیمتی برای این محصولات در نظر گرفته میشود.

 

منبع: GsmArena

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک میخوای؟