بهترین اپلیکیشن های رایگان برای اپل واچ

رابط کاربری اسمارت واج اپل

اپل واچ یکی از بهترین ساعت های هوشمند موجود در بازار است. این ساعت علاوه بر نمایش تاریخ، ساعت، شمردن تعداد قدم ها و کالری مصرفی، استفاده های دیگری هم دارد. شما می توانید با نصب برنامه های مختلف از دیگر کارایی های این ساعت هوشمند استفاده کنید. 

در حال حاضر برنامه های بسیاری وجود دارند که می توانند به عنوان بهترین برنامه برای اپل واچ شناخته شوند. این برنامه های کاربردی، علاوه بر بررسی وضعیت سلامتی جسمی و روحی، به شما در ترجمه یا حتی سرگرم شدن هم کمک می کنند. 

برخی از بهترین برنامه های موجود برای واچ اپل شامل نرم افزار اصلی خود ساعت، Headspace ،Todoist ،Water Reminder ،Sleep Cycle و… می شوند که می توانید از اپل استور دانلود کنید و بر روی ساعت هوشمند خود نصب کنید. در هنگام استفاده از برنامه های سلامتی حتما بند سیلیکونی ساعت هوشمند را محکم ببندید تا شاهد عملکرد بهتری باشید.

معرفی بهترین برنامه برای اپل واچ

اپل واچ ها، بهترین ساعت های بازار محسوب می شوند؛ زیرا کیفیت بالایی دارند و تا چندین سال به روزرسانی دریافت می کنند. بهترین برنامه ها برای این واچ ها به ترتیب شامل موارد زیر می شوند:

Apple Watch App HintsSleep CycleWater ReminderTodoistHeadspace
Walkie-TalkieCycle TrackingSnappy WordMapMyRunCARROT Weather

برنامه اصلی ساعت؛ Apple Watch App Hints

بهترین برنامه برای اسمارت واچ آیفون

برنامه اصلی ساعت های برند اپل، Apple Watch App Hints نام دارد. این نرم افزار که به صورت پیش فرض در رابط کاربری ساعت قرار دارد، باید در گوشی نیز نصب شود. شما می توانید با این برنامه صفحه های ساعت و اعلان های برنامه ها را سفارشی کنید.

به این صورت که برنامه ها را در Dock خود انتخاب کرده و مرتب کنید، عکس‌ها و موسیقی را برای همگام سازی انتخاب کنید و در ساعت خود داشته باشید. همچنین می توانید هر هفته واچ فیس های جدیدی را در بخش نمایه ساعت ببینید.

خوابی عالی با برنامه Sleep Cycle

برنامه Sleep Cycle

سال ها است که از این برنامه به عنوان بهترین برنامه برای اپل واچ یاد می شود. Sleep Cycle یک برنامه هوشمند برای ردیابی خواب کاربران است. استفاده از این برنامه بسیار آسان بوده و نیاز به تنظیمات پیچیده ای ندارد. شما باید قبل از خوابیدن یک بازه سی دقیقه ای را به عنوان زمان بیدار شدن انتخاب کنید. 

این برنامه با توجه به گزارش هایی که در حین خواب از وضعیت جسمی شما دریافت می کند، بهترین زمان را برای بیدار کردنتان انتخاب خواهد کرد. این برنامه به صورت رایگان در اختیار شما قرار دارد. با این حال همانند هر برنامه دیگری، شما با خرید اشتراک سالیانه می توانید از دیگر قابلیت های Sleep Cycle هم استفاده کنید.

Water Reminder؛ برنامه ای برای یادآوری

برنامه Water Reminder ساعت

همه پزشکان و متخصصان تغذیه به نوشیدن آب کافی در طول روز تاکید می کنند. با این حال همه ما به دلیل مشغله های فکری فراموش می کنیم که در طول روز به اندازه کافی آب بنوشیم. برنامه Water Reminder در اینجا به کمک شما می آید و یادآوری می کند که زمان نوشیدن آب فرا رسیده است. 

شما برای استفاده از این اپلیکیشن باید به مدت یک روز در هنگام مصرف هرگونه نوشیدنی، اطلاعاتی مانند حجم و زمان مصرف نوشیدنی خود را وارد کنید. این برنامه با توجه سن، قد، وزن، میزان فعالیتتان در طول شبانه روز و اطلاعاتی که وارد کرده اید، میزان نوشیدنی مورد نیاز شما را در طول روز تخمین می زند. زمانی که برای مدتی طولانی آب ننوشید، دستگاه پیامی را به شما نمایش می دهد و به شما یادآوری می کند که زمان نوشیدن آب فرا رسیده است.

Todoist؛ بهترین برنامه برای اپل واچ

برنامه Todoist ساعت

بدون شک Todoist بهترین برنامه برای اپل واچ افرادی است که مشغله های کاری زیادی دارند. این اپلیکیشن به شما کمک می کند که بتوانید برای انجام همه کارهایتان برنامه ریزی کنید. شما می توانید از طریق اپلیکیشن Todoist برنامه روزانه خود را به طور منظم ردیابی کنید. 

همچنین می توانید سایر دستگاه های هوشمند برند اپل را با این برنامه همگام سازی کنید تا دیگر برای بررسی لیست کارهای روزانه تان نیازی به استفاده از تلفن همراه یا مک بوک خود نداشته باشید.

Headspace؛ برنامه ای برای مدیتیشن

برنامه Headspace ساعت

تنوع اپلیکیشن های موجود برای واچ های اپل به قدری زیاد است که گاهی انتخاب یک برنامه به عنوان بهترین برنامه اپل واچ را به کاری سخت تبدیل می کند. یکی از اپلیکیشن هایی که به تازگی توانسته محبوبیت زیادی در میان کاربران واچ اپل به دست بیاورد، Headspace است. این برنامه یک اپلیکیشن مخصوص مدیتیشن یا مراقبه محسوب می شود. 

شما می توانید قبل از انجام کارهای استرس آور مانند شرکت در جلسات کاری به مدت یک تا ده دقیقه از این برنامه برای مدیتیشن استفاده کنید. مدیتیشن یک روش بسیار خوب برای ذهن آگاهی و کاهش استرس است. اگر مشاغل پراسترس و پر تنشی دارید؛ این اپلیکیشن می تواند به شما برای تمرکز بیشتر کمک کند.

با برنامه CARROT Weather از وضعیت هوا مطلع باشید

برنامه CARROT Weather ساعت

در لیست بهترین برنامه برای اپل واچ یک برنامه پیش بینی وضعیت هوا هم وجود دارد. CARROT Weather یک برنامه بسیار ساده، اما کاربردی برای اطلاع از وضعیت آب و هوا است. این برنامه رابط کاربری بسیار آسانی دارد و شما می توانید به صورت رایگان از آن استفاده کنید. با این حال اگر قصد استفاده از قابلیت های بیشتری را دارید باید نسخه پرمیوم این برنامه را بخرید.

برنامه Map My Run؛ بهترین گزینه برای ورزشکاران

این برنامه مخصوص افراد ورزشکار است. اگر برنامه ای برای ردیابی میزان فعالیت هایتان در طول روز نیاز دارید، برنامه Map My Run همان چیزی است که دنبالش می گردید. این برنامه با استفاده از GPS موجود در اسمارت واچ و بررسی وضعیت ضربان قلبتان، فعالیت های ورزشی شما مانند دویدن، دوچرخه سواری، پیاده روی و… را تحت نظر می گیرد. 

شما به کمک برنامه MapMyRun می توانید مدت زمان و مسافتی که در طول روز طی کرده اید را مشاهده کنید. در ضمن این برنامه قابلیت همگام سازی با برنامه My Fitness Pal Under Armour را هم دارد. این دو برنامه در کنار هم می توانند به شما در کنترل وضعیت جسمی و میزان فعالیتتان کمک زیادی کنند.

Snappy Word؛ بازی برای تقویت حافظه و زبان

بازی Snappy Word

برنامه Snappy Word یک برنامه سرگرم کننده برای دارندگان اپل واچ است. این برنامه در ۴۰۰ سطح مختلف و به زبان انگلیسی طراحی شده است. شما باید با استفاده از حروفی که به صورت تصادفی به شما نمایش داده می شوند، کلمه درست را حدس بزنید. برنامه Snappy Word یک برنامه جذاب و سرگرم کننده برای تقویت حافظه شما هم محسوب می شود. در ضمن این برنامه قابلیت بازی به صورت گروهی را هم دارد.

نرم افزار Cycle Tracking؛ مناسب بانوان

برنامه Cycle Tracking

بسیاری از خانم ها برنامه Cycle Tracking را به عنوان بهترین برنامه برای اپل واچ انتخاب کرده اند. دلیل این انتخاب هم کاربرد برنامه Cycle Tracking برای بررسی وضعیت چرخه قاعدگی در خانم ها است. شما به کمک این برنامه می توانید اطلاعات مفیدی در زمینه چرخه قاعدگی خود مانند زمان شروع و اتمام دوره قاعدگی، بهترین زمان باروری و… را به دست بیاورید. این برنامه با هدف کمک به زنان طراحی و تولید شده است و بسیاری از خانم ها از آن برای بازبینی وضعیت سلامتی خود در طول ماه استفاده می کنند.

Walkie-Talkie؛ برنامه ای برای مکالمه با سایر اپل واچ ها

برنامه مخصوص Walkie-Talkie در ساعت

یکی دیگر از برنامه های بسیار کاربردی اسمارت واچ، برنامه Walkie-Talkie است. شما از طریق این برنامه می توانید با سایر افرادی که اسمارت واچ اپل را دارند مکالمه کنید. برای انجام این کار کافی است برنامه را اجرا کرده و گزینه مکالمه را لمس کنید تا مکالمه برقرار شود. 

این برنامه بسیار کاربردی، ضعف هایی هم دارد. به عنوان مثال شما باید از طریق اینترنت همراه، وای فای یا بلوتوث آیفون به اسمارت واچ متصل باشید. همچنین باید قبل از شروع مکالمه یک پیام برای فرد مورد نظرتان بفرستید تا در صورت تایید او بتوانید با فرد مورد نظر ارتباط برقرار کنید. 

در ضمن این برنامه در همه مناطق قابل دسترس نیست؛ بنابراین شاید نتوانید هر زمانی که به مکالمه احتیاج دارید از آن استفاده کنید. با وجود همه این ضعف ها هنوز هم Walkie-Talkie به عنوان بهترین برنامه برای اپل واچ از طرف کاربران شناخته می شود.

بهترین برنامه برای اپل واچ در یک نگاه

برنامه های بسیاری وجود دارند که لایق عنوان بهترین برنامه برای اپل واچ هستند. برخی از این برنامه ها جنبه سرگرمی دارند و برخی دیگر ورزشی، اجتماعی و… هستند. شما می توانید از میان همه برنامه های موجود، برنامه هایی مانند Todoist ،Headspace ،Walkie-Talkie ،Cycle Tracking ،Snappy Word ،CARROT Weather ،MapMyRun و Sleep Cycle را که جزو برترین و کاربردی ترین برنامه ها محسوب می شوند، انتخاب کنید. همچنین می توانید از فروشگاه آنلاین کوشاجانبی، بهترین بندهای اورجینال یا هر اکسسوری جذاب دیگری برای ساعتتان را تهیه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کمک میخوای؟